MOVIE NIGHTS MAY – LABOUR #3

  0

  dancer in the dark20 Maj, ora 19:30: Dancer in the dark (nga Lars Von Trier, 140 min)
  Selma eshte nje emigrante nga Europa Lindore qe jeton ne Amerike dhe punon ne nje fabrike. Ajo vuan nga nje semundje degjenerative dhe po verbohet me kalimin e kohes. Selma punon sa mundet qe te mbledhe para per operacionin e syve te djalit te saj.

  Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=53vr9EiOH7g

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.