Adam Evald & Chamber Ensemble – 8 maj

  0

  Adam Evald ConcertMiresevini miqte dhe mbeshtesit tane,

  E premtja me daten 8 maj do jete nje e premte super e bukur dhe inspiruese. Ne mirepresim te madhin Adam Evald dhe ansamblin e tij te muzikes se dhomes nga Suedia ne Tirana Ekspres. Koncerti fillon ne oren 8 te darkes dhe do ndodhi ne oborrin tone.
  Hyrja: 500Lek
  Adam Evald po kalon nepermjet Tiranes ne turin boteror e tij te dyte, dhe eshte kenaqesi per ne ta mirepresim ne Shqiperi.

  Ndiqni Adamin dhe eksploroni muziken e tij:
  https://www.youtube.com/watch?v=RmsvxCKY00M
  http://adamevald.com/

  Jeni te ftuar: e premte 8 maj 2015 ne Tirana Ekspres
  Si te na gjeni: Rruga Dritan Hoxha (ish Shkolla e Partise), ngitur me shkollen turke MIST, Zogu i Zi

   

   

  How to find us: Rruga Dritan Hoxha (ish shkolla e partise), Zogu i Zi

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.