Aida Hani live 24 janar

  0

  Aida - Untitled Page fin

  TI, je i ftuar te vish e te degjosh pasazhe muzikore nga Ferdinand Deda, Vivaldi, Handel Brahms, Shtraus te nderthurura me tingujt e BalkanDream, si Kenga e Ishmit, Alegria Pedonale e te tjera… Tinguj folklorike nga Irlanda, Turqia dhe natyralmo 😉 folklor shqipesh!
  E shtuna i ka netet e gjata…e fillojme bashke atje…dhe kush do te vazhdoje rrugetimin e nates deri ne mengjes…mund ti bashkohet Hanit ne nje performance rock pas ores 12. Po ku do na coje Aida pas ores 00:00?

  Dear Friends, we would like to welcome you here!

  Direction: Rruga Dritan Hoxha (ish shkolla e partise), Zogu i Zi

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.