JAMES WARREN live 16 janar

Posted in Kryesore, Kultura, Muzika, Të kaluara on 15 January 2015 by Tirana Ekspres 

Të dashur miq, këtë të premte, 16 janar kemi kënaqësinë të hapim skenën tonë për James,

Ai do sjell kitaren  dhe harmonitë e tij të ndryshme. Koncerti i tij është një shfaqje unike dhe me stil.

Vetë James e përshkruan atë si folk-rock, ne mund ta nënvizojmë këtë dhe jemi të lumtur që e kemi këtu në Tiranën. Ekspres. Koncerti do të fillojë në 08:00.

Shihemi  në Tirana Ekspres!


Tags


Related Posts

N’Farkë Festë

N’Farkë Festë

“Ik dhe mos shiko mbrapa”

“Ik dhe mos shiko mbrapa”

Vjosa n’Fest Edicioni i dytë

Vjosa n’Fest Edicioni i dytë

“Her Energy”

“Her Energy”