Jepi ngjyra hapesires se re te Tirana Ekspres

  0

  Artists WantedCommunity Art!

  Po shpallim nje thirrje per artistet e rinj te cilet do te deshirojne te lene nje gjurme plot ngjyra ne muret e hapesires se re te Tirana Ekspres.

  Cdokush cili mendon se ka nje ide kreative dhe ka deshire te ndaje Artin e tij me komunitetin eshte i mirepritur te dergoje konceptin (skicen) tek [email protected] deri ne daten 12 Tetor.

  Ne do te mundesojme te gjithe materialet e nevojshme per punen tuaj Artistike!

  Disa foto do te publikohen per t’ju ofruar nje ide me te qarte rreth hapsires ku do punoni:

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.