Shfaqja “Perendimi i Vertete”

Posted in Kryesore, Kultura, Së shpejti, Të kaluara, Teatri on 30 November 2019 by Tirana Ekspres 

Perendimi i vertete eshte historia e dy vellezerve qe takohen pas 5 vjetesh ne shtepne e nenes se tyre qe ka shkuar me pushime ne Alaske. Austin, vellai i vogel eshte skenarist dhe po punon mbi nje skenar me shume rendesi per karrieren e tij , nderkohe qe vellai i madh Lee i prish qetesine. Perplasja e jeteve ekstremisht te ndryshme , xhelozia, inatet e vjetera mes njeri-tjetrit do te sjellin nje konflikt te ashper ne skene dhe shume interesant.

Per me shume , ju ftojme te ndiqni shfaqjen ne Tirane Ekspres , diten e merkure ,ora 21:00

 


Tags


Related Posts

N’Farkë Festë

N’Farkë Festë

“Ik dhe mos shiko mbrapa”

“Ik dhe mos shiko mbrapa”

Vjosa n’Fest Edicioni i dytë

Vjosa n’Fest Edicioni i dytë

“Her Energy”

“Her Energy”