THE BROKES live 21 nentor

  0

  559627_733159483444212_8270739949775350048_n

  –The Brokes–

  Ju ftojme ne performancen e bandes “The Brokes” te cilet vine per here te pare ne Tirana Ekspres.
  Banda eshte formuar brenda nje klubi muzikor te universitetit dhe permban : Bass, 2 kitara , perkursion dhe 2 vokale.

  Kur ? : Diten e premte, 21 Nentor , ora 21:00

  Hyrja : 300 leke. Ky kontribut i shkon artisteve.

  Ju mirepresim!

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.