THE OPENING 24 tetor

  0

  IMG_8895Tirana Ekspres ka deshiren tj’u ftoje te merrni pjese ne eventin e rihapjes se aktivitetit kuturor ne stacionin qendror te saj .E vleresojme prezencen tuaj si nje kontribut te cmuar dhe mbeshtetje ndaj insitucioneve kulturore dhe artit ne qytet.
  Ju mirepresim me date 24 tetor 2014,ora 20:30 !

  Programi I fundjaves :
  E premte :
  Trio Band ( kitare, violin,cello)
  Ekspozite Pikture
  Performance ( Metal T’20-26)
  DJ( elektro ,DnB)

  Vendodhja : Rr Dritan Hoxha, ish Shkolla e Partise (biblioteka) ,perballe pallatit te sportit Asllan Rusi

  Stay tuned for Saturday & Sunday:

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.