WANTED: ARTISTS

  0

  Atlantid Beach

  +++ TE DASHUR MIQ DHE ARTISTE! Nese keni dashur gjithmone te performoni ne plazh nen perendimin magjik >>> kjo eshte mundesia juaj per ta realizuar ! Ne po kerkojme per muzikante, akrobat, xhonglere, Dj, instruktore Yoga, piktore eko , artiste artizanale te cilet mund te performojne ne eko-kampin ATLANTID ! Ne nuk mund te ofrojme nje pagese por nje eksperience te bukur dhe akomodim falas ne tendat tona. NDANI FJALEN dhe na shkruani ne [email protected] +++

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.