5-6 Korrik @ ATLANTID

  0

  fundjava 5 korrikMiq! Kete fundjave do te keni mundesi ta shijoni nga koha perfekte verore! Pergatituni per nje fundjave te lezecme me muzike te zgjedhur, shfaqja e filmit BARAKA, aktivitete plazhi si xhonglim, kanoa, frisbee dhe si gjithmone ushqime pergatitur me dashuri nga stafi yne.

  |||||| 5-6 korrik 2014 ||||||

  Rezervoni cadrat ketu: http://www.tiranaekspres.com/web/sq/atlantid/rezervimet/
  Perdorni edhe carpooling grupin tone: https://www.facebook.com/groups/1499217196957291/

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.